Продукція > EYANG TECHNOLOGY > C0201X7R102K500NTA
C0201X7R102K500NTA
C0201X7R102K500NTA EYang Technology
C0201X7R102K500NTA.pdf
Виробник: EYang Technology
Description: MLCC X7R 1nF 10% 50V 0201 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 1 nF
на замовлення 1800000 шт:
Написати відгук
Description: MLCC X7R 1nF 10% 50V 0201 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 1 nF.