Продукція > KEMET > C0402C100J3HAC7867
C0402C100J3HAC7867
C0402C100J3HAC7867 KEMET
C0402C100J3HAC7867
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 10PF 25V X8R 0402
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL, High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X8R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 25V X8R 0402, Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X8R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 10 pF.