C050FL2144G6
C050FL2144G6 Gowanda Electronics
C050FL-Datasheet_RevIssue.pdf
Виробник: Gowanda Electronics
Description: FIXED IND 280NH 280MA 450 MOHM
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder
Size / Dimension: 0.025" Dia x 0.050" L (0.64mm x 1.27mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 450mOhm
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: Radial
Inductance: 280 nH
Current Rating (Amps): 280 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 280NH 280MA 450 MOHM, Packaging: Box, Package / Case: Radial, Horizontal Cylinder, Size / Dimension: 0.025" Dia x 0.050" L (0.64mm x 1.27mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 450mOhm, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: Radial, Inductance: 280 nH, Current Rating (Amps): 280 mA.