Продукція > KEMET > C052C104K5R5HA
C052C104K5R5HA
C052C104K5R5HA KEMET
KEM_C1059_RADIAL_MOLDED_X7R-3316635.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF BX 10% LS=5.08mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук