Продукція > KEMET > C052C221J2G5CA
C052C221J2G5CA
C052C221J2G5CA KEMET
C052C221J2G5CA
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RAD
Packaging: Bulk
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 220pF C0G 5% LS=5.08mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C052C221J2G5CA C052C221J2G5CA Виробник : KEMET KEM_C1058_RADIAL_MOLDED_C0G-1140513.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 220pF C0G 5% LS=5.08mm