Продукція > KEMET > C052C221K2G5CA
C052C221K2G5CA
C052C221K2G5CA KEMET
KEM_C1058_RADIAL_MOLDED_C0G-3316157.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 220pF C0G 10% LS=5.08mm
на замовлення 177 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук