Продукція > KEMET > C052C331K1R5CA
C052C331K1R5CA
C052C331K1R5CA KEMET
KEM_C1059_RADIAL_MOLDED_X7R-1370061.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 330pF X7R 10% LS=5.08mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук