Продукція > KEMET > C052C392J1G5CA
C052C392J1G5CA
C052C392J1G5CA KEMET
C052C392J1G5CA
Виробник: KEMET
Description: CAP CER RAD
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3900pF C0G 5% LS=5.08mm.
Інші пропозиції C052C392J1G5CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C052C392J1G5CA C052C392J1G5CA Виробник : KEMET KEM_C1058_RADIAL_MOLDED_C0G-3316157.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 3900pF C0G 5% LS=5.08mm