Продукція > KEMET > C052G100F2G5CR
C052G100F2G5CR
C052G100F2G5CR KEMET
F3101_MIL_PRF_20.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 10 pF C0G 1% LS=5.08 mm LDD Mil C0G PRF20
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук