Продукція > KEMET > C052G132F1G5CR
C052G132F1G5CR
C052G132F1G5CR KEMET
F3101_MIL_PRF_20-3316483.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1300 pF C0G 1% LS=5.08 mm LDD Mil C0G PRF20
Написати відгук