Продукція > KEMET > C052G150G2G5CP
C052G150G2G5CP
C052G150G2G5CP KEMET
F3101_MIL_PRF_20-3316483.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 15 pF C0G 2% LS=5.08 mm LDD Mil C0G PRF20
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук