Продукція > KEMET > C052G202J5G5CA
C052G202J5G5CA
C052G202J5G5CA KEMET
F3101_MIL_PRF_20.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2000 pF C0G 5% LS=5.08 mm LDD Mil C0G PRF20
Написати відгук