Продукція > KEMET > C052G681G1G5CR
C052G681G1G5CR
C052G681G1G5CR KEMET
F3101_MIL_PRF_20-3316483.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 680 pF C0G 2% LS=5.08 mm LDD Mil C0G PRF20
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук