Продукція > KEMET > C052K100K2X5CA7301
C052K100K2X5CA7301
C052K100K2X5CA7301 KEMET
F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 10 pF BX 10% 5.08 mm LDD Mil X7R
на замовлення 1598 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук