Продукція > KEMET > C052K103M1X5CA7301
C052K103M1X5CA7301
C052K103M1X5CA7301 KEMET
F3101_MIL_PRF_11015-1102529.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.01 uF BX 20% 5.08 mm LDD Mil X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук