Продукція > KEMET > C052K390K2X5CA7301
C052K390K2X5CA7301
C052K390K2X5CA7301 KEMET
F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 39 pF BX 10% 5.08 mm LDD Mil X7R
Написати відгук