Продукція > KEMET > C052K470M2X5CA
C052K470M2X5CA
C052K470M2X5CA KEMET
F3101_MIL_PRF_11015.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 47 pF BX 20% 5.08 mm LDD Mil X7R
Написати відгук