Продукція > KEMET > C052K681M2X5CA
C052K681M2X5CA
C052K681M2X5CA KEMET
F3101_MIL_PRF_11015.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 680 pF BX 20% 5.08 mm LDD Mil X7R
Написати відгук