Продукція > KEMET > C056G100J2G5CM
C056G100J2G5CM
C056G100J2G5CM KEMET
F3101_MIL_PRF_20-3316483.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 10 pF C0G 5% LS=5.08 mm LDD Mil C0G PRF20
Написати відгук