Продукція > KEMET > C056G112J1G5CS
C056G112J1G5CS
C056G112J1G5CS KEMET
F3101_MIL_PRF_20-3316483.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1100 pF CG 5% 5.08 mm LDD Mil C0G PRF20
Написати відгук