Продукція > KEMET > C056G390J2G5CM
C056G390J2G5CM
C056G390J2G5CM KEMET
F3101_MIL_PRF_20.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 39 pF C0G 5% LS=5.08 mm LDD Mil C0G PRF20
Написати відгук