Продукція > KEMET > C056G560J2G5CP
C056G560J2G5CP
C056G560J2G5CP KEMET
F3101_MIL_PRF_20.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 56 pF C0G 5% LS=5.08 mm LDD Mil C0G PRF20
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук