Продукція > KEMET > C056G750F2G5CP
C056G750F2G5CP
C056G750F2G5CP KEMET
F3101_MIL_PRF_20.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 75 pF C0G 1% LS=5.08 mm LDD Mil C0G PRF20
Написати відгук