C0603C-250NJ1T1 API Delevan Inc.
C0603C.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 250NH 120MA 3.55OHM SM
Написати відгук
Інші пропозиції C0603C-250NJ1T1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C-250NJ1T1 Виробник : API Delevan C0603-1664286.pdf Fixed Inductors 250 NH 5% GOLD TERMINAL