C0603C-250NJ1T4 API Delevan Inc.
C0603C.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 250NH 120MA 3.55OHM SM
Написати відгук
Fixed Inductors RoHS, Surface Mount, COTS Wirewound 0603 Chip Inductors, 250 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції C0603C-250NJ1T4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C-250NJ1T4 Виробник : API Delevan C0603-1664286.pdf Fixed Inductors RoHS, Surface Mount, COTS Wirewound 0603 Chip Inductors, 250 uH , +/- 5%