C0603C-3N30G1T1 API Delevan Inc.
C0603C.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3NH 1A 70 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 3.3 NH 2% GOLD TERMINAL.
Інші пропозиції C0603C-3N30G1T1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C-3N30G1T1 Виробник : API Delevan C0603-1664286.pdf Fixed Inductors 3.3 NH 2% GOLD TERMINAL