C0603C-3N30G1T2 API Delevan Inc.
C0603C.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3NH 1A 70 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors RoHS, Surface Mount, COTS Wirewound 0603 Chip Inductors, 3.3 uH , +/- 2%.
Інші пропозиції C0603C-3N30G1T2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C-3N30G1T2 Виробник : API Delevan C0603-1664286.pdf Fixed Inductors RoHS, Surface Mount, COTS Wirewound 0603 Chip Inductors, 3.3 uH , +/- 2%