C0603C-6N80J1T4 API Delevan Inc.
C0603C.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 6.8NH 840MA 100 MOHM
Написати відгук
RF Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, COTS Wirewound 0603 Chip Inductors, 6.8 uH , +/- 5%.
Інші пропозиції C0603C-6N80J1T4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C-6N80J1T4 Виробник : API Delevan C0603-1664286.pdf RF Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, COTS Wirewound 0603 Chip Inductors, 6.8 uH , +/- 5%
товару немає в наявності
C0603C-6N80J1T4 C0603C-6N80J1T4 Виробник : Delevan C0603C.pdf RF Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, COTS Wirewound 0603 Chip Inductors, 6.8 uH , +/- 5%