C0603C-7N50J1T4 API Delevan Inc.
c0603.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 7.5NH 700MA 140MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Q @ Freq: 28 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 4.8GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 7.5 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 7.5NH 700MA 140MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Q @ Freq: 28 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 4.8GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Inductance: 7.5 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Інші пропозиції C0603C-7N50J1T4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C0603C-7N50J1T4 C0603C-7N50J1T4 Виробник : Delevan c0603.pdf RF Inductors - SMD RoHS, Surface Mount, COTS Wirewound 0603 Chip Inductors, 7.5 uH , +/- 5%