Продукція > TDK CORPORATION > C0603C0G1E050B030BG
C0603C0G1E050B030BG
C0603C0G1E050B030BG TDK Corporation
C_SeriesHighQ_B11.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 5PF 25V C0G 0201
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 5 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 5PF 25V C0G 0201, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 5 pF.