Продукція > KEMET > C062K273K1X5CA
C062K273K1X5CA
C062K273K1X5CA KEMET
F3101_MIL_PRF_11015.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.027 uF BX 10% 5.08 mm LDD Mil X7R
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук