Продукція > KEMET > C062K273K1X5CA7301
C062K273K1X5CA7301
C062K273K1X5CA7301 KEMET
F3101_MIL_PRF_11015-3316023.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.027 uF BX 10% 5.08 mm LDD Mil X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук