Продукція > KEMET > C0805C100J5GAC3121
C0805C100J5GAC3121
C0805C100J5GAC3121 KEMET
Виробник: KEMET
Description: 10.0PF 50.0V
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10.0PF 50.0V, Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 10 pF.