Продукція > SECH > C10S-3R0-0010
C10S-3R0-0010 SECH
Виробник: SECH
10F 3.0V 10x30mm; PCB; pitch 5.0mm; ESR 0.045 Ohm, oper. temp.: -40C~+65C C10S-3R0-0010 SECH Supercapacitor KGHP C10S-3R0-0010
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 110 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
10F 3.0V 10x30mm; PCB; pitch 5.0mm; ESR 0.045 Ohm, oper. temp.: -40C~+65C C10S-3R0-0010 SECH Supercapacitor KGHP C10S-3R0-0010, кількість в упаковці: 10 шт.