Продукція > KEMET > C114G159B2G5CR7200
C114G159B2G5CR7200
C114G159B2G5CR7200 KEMET
F3101_MIL_PRF_20-3316483.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1.5 pF C0G 0.1 pF LDD Mil C0G PRF20
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук