Продукція > KEMET > C1206C100D2GAL7800
C1206C100D2GAL7800
C1206C100D2GAL7800 KEMET
Виробник: KEMET
Description: 10.0PF 200V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5pF
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10.0PF 200V, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5pF, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 10 pF.