Продукція > KEMET > C1206C100K4TACAUTO
C1206C100K4TACAUTO
C1206C100K4TACAUTO KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1206 10PF 16VDC X8G
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL, High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X8G
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.035" (0.88mm)
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1206 10PF 16VDC X8G, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X8G, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.035" (0.88mm), Capacitance: 10 pF.