Продукція > KEMET > C1206C101JDGAC9109
C1206C101JDGAC9109
C1206C101JDGAC9109 KEMET
Виробник: KEMET
Description: 100.PF 1000V
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100.PF 1000V, Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 100 pF.