Продукція > KEMET > C1206C152J5GAC7210
C1206C152J5GAC7210
C1206C152J5GAC7210 KEMET
C1206C152J5GAC7210
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 1500 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 50V C0G/NP0 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C1206C152J5GAC7210 C1206C152J5GAC7210 Виробник : KEMET KEM_C1003_C0G_SMD.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1500pF C0G 1206 5%