C1300.21.01
C1300.21.01 Prysmian Group
Виробник: Prysmian Group
Description: MIC CABLE 20AWG 300V BLACK
Packaging: Bulk
Voltage: 300V
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Rubber
Conductor Strand: 26/34
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Cable Type: Microphone
Jacket (Insulation) Diameter: 0.230" (5.84mm)
Ratings: ASTM B-33
Jacket (Insulation) Thickness: 0.035" (0.89mm)
Conductor Material: Copper, Annealed Tinned
Jacket Color: Black
Part Status: Active
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MIC CABLE 20AWG 300V BLACK, Packaging: Bulk, Voltage: 300V, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Rubber, Conductor Strand: 26/34, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Cable Type: Microphone, Jacket (Insulation) Diameter: 0.230" (5.84mm), Ratings: ASTM B-33, Jacket (Insulation) Thickness: 0.035" (0.89mm), Conductor Material: Copper, Annealed Tinned, Jacket Color: Black, Part Status: Active.