Продукція > SECH > C16S-3R0-0025
C16S-3R0-0025 SECH
Виробник: SECH
25F 3.0V 16x25mm do druku; pitch 7.5mm; ESR 0.03 Ohm, oper. temp.: -40C~+65C C16S-3R0-0025 SECH Supercapacitor KGHP C16S-3R0-0025
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
25F 3.0V 16x25mm do druku; pitch 7.5mm; ESR 0.03 Ohm, oper. temp.: -40C~+65C C16S-3R0-0025 SECH Supercapacitor KGHP C16S-3R0-0025, кількість в упаковці: 10 шт.