C1705.21.07 Prysmian Group
Виробник: Prysmian Group
Description: CABLE SPKR 4COND 16AWG BLU 1000'
Packaging: Bulk
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 26/30
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Number of Conductors: 4
Cable Type: Speaker
Jacket (Insulation) Diameter: 0.222" (5.64mm)
Usage: Audio-Video, Home
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0210" (0.533mm)
Conductor Material: Copper, Bare
Jacket Color: Blue
Voltage: 300 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE SPKR 4COND 16AWG BLU 1000', Packaging: Bulk, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 26/30, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Number of Conductors: 4, Cable Type: Speaker, Jacket (Insulation) Diameter: 0.222" (5.64mm), Usage: Audio-Video, Home, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0210" (0.533mm), Conductor Material: Copper, Bare, Jacket Color: Blue, Voltage: 300 V.