Продукція > KEMET > C1808C100CBGACTU
C1808C100CBGACTU
C1808C100CBGACTU KEMET
KEM_C1009_C0G_HV_SMD-1102723.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 10pF 0.25pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук