Продукція > L-COM > C19LHGN515P-15-10F
C19LHGN515P-15-10F L-Com
Виробник: L-Com
C19LHGN515P-15-10F
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
AC Power Leads IEC LOCK C19 to HG NEMA 5-15P, 15A, 125V, 10ft.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C19LHGN515P-15-10F C19LHGN515P-15-10F Виробник : L-Com C19LHGN515P_15_10F_2D.pdf AC Power Leads IEC LOCK C19 to HG NEMA 5-15P, 15A, 125V, 10ft