Продукція > TDK CORPORATION > C2012JB1C225M125AA
C2012JB1C225M125AA
C2012JB1C225M125AA TDK Corporation
mlcc_commercial_general_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2.2UF 16V JB 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 2.2 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 16V JB 0805, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 2.2 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012JB1C225M125AA C2012JB1C225M125AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_general_en.pdf Description: CAP CER 2.2UF 16V JB 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: JB
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
C2012JB1C225M125AA C2012JB1C225M125AA Виробник : TDK lcc_commercial_general_en-837201.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 2.2uF 16volts JB 20%