Продукція > TDK > C2012X8R1E684K125AE
C2012X8R1E684K125AE
C2012X8R1E684K125AE TDK
lcc_commercial_soft_en-520032.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT SoftTerm HiTemp 0805 25V .68uF 10%1.45mm
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 680nF; 25V; X8R; ±10%; SMD; 0805; 178mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.68µF, Operating voltage: 25V, Mounting: SMD, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Tolerance: ±10%, Operating temperature: -55...150°C, Roll diameter max.: 178mm, Capacitors features: soft termination, Kind of capacitor: MLCC, Dielectric: X8R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C2012X8R1E684K125AE Виробник : TDK Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 680nF; 25V; X8R; ±10%; SMD; 0805; 178mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.68µF
Operating voltage: 25V
Mounting: SMD
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...150°C
Roll diameter max.: 178mm