C2102A.12.04
C2102A.12.04 Prysmian Group
#page=177
Виробник: Prysmian Group
Description: HOOK-UP STRND 20AWG ORANGE 100'
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 10/30
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.102" (2.59mm)
Ratings: UL Style 1015, ASTM B-33
Jacket (Insulation) Thickness: 0.032" (0.81mm)
Conductor Material: Copper, Annealed Tinned
Jacket Color: Orange
на замовлення 11 шт:
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 20AWG ORANGE 100', Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Length: 100.0' (30.5m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 10/30, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.102" (2.59mm), Ratings: UL Style 1015, ASTM B-33, Jacket (Insulation) Thickness: 0.032" (0.81mm), Conductor Material: Copper, Annealed Tinned, Jacket Color: Orange.