Продукція > KEMET > C2220C100DBGACTU
C2220C100DBGACTU
C2220C100DBGACTU KEMET
KEM_C1009_C0G_HV_SMD-1102723.pdf
Виробник: KEMET
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 10pF 0.5pF
Написати відгук