Продукція > KEMET > C2220C102MDRACTU
C2220C102MDRACTU
C2220C102MDRACTU KEMET
KEM_C1010_X7R_HV_SMD.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 2220
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 1000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 2220, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 1000 pF.