Продукція > KEMET > C2220C104F5GAC
C2220C104F5GAC
C2220C104F5GAC KEMET
KEM_C1003_C0G_SMD.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 2220
Tolerance: ±1%
Features: Low ESL
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 0.1 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 2220, Tolerance: ±1%, Features: Low ESL, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 0.1 µF.